WhatsApp +421 948 633 959
Tvorba web stránok - logo becrea

Od roku 2013 pomáhame spoločnostiam uspokojovať ich komplexné potreby v oblasti webových riešení, pokročilých e-commerce aplikácií Eshopov a vývoja softvéru ušitého priamo na mieru.


Nájdite čo hľadáte


Sledujte nás

be.crea / Referencie / Mobilná aplikácia Slovenský reportér

Mobilná aplikácia pre Slovenský Reportér

logo klienta

Klient

Slovenský reportér

Zadanie

Vytvorenie mobilnej aplikácie na mobilé operačné systémy Android a iOS. Aplikácia by mala v sebe obsahovať možnosť dostávať notifikácie na novinky, ktoré budú pridané na web stránku. Ako aj možnosť selektovania kategórie, filtrovanie podľa štítkov.

Cieľ

Hlavným cieľom aplikácie je možnosť pre užívateľa dostávať notifikácie. Následne sa klient má jednoducho dostať do kategórie z ktorej si chce prečítať novinky.

Naše riešenie pre klienta.

Aplikáciu sme vytvárali v Platforme Ionic Framework ktorá pre vývoj aplikácií vytvára úžasné multiplatformové mobilné, webové a desktopové aplikácie s jednou zdieľanou kódovou základňou a otvorenými webovými štandardmi.

V tejto aplikácii, sme dáta naťahovali z databázy klienta. Databáza, ktorú využíva aj samotná web stránka slovenskyreporter.sk. No s jednou výnimkou, klient si vie sám moderovať ktoré články majú ísť do Notifikácií.

Hodnotenie klienta.

"S mobilnou aplikáciou som nadmietu spokojný. Splnila všetky očakávania a aj vďaka nej sme sa dostali s našimi správami, o krok bližšie k našim čitateľom. Určite by som spoločnosť BECREA odporúčal a teším sa na ďalší projekt."

Tomáš U.
CEO SK reporter

Aplikácia Slovenský reportér