WhatsApp +421 948 633 959
Tvorba web stránok - logo becrea

Od roku 2013 pomáhame spoločnostiam uspokojovať ich komplexné potreby v oblasti webových riešení, pokročilých e-commerce aplikácií Eshopov a vývoja softvéru ušitého priamo na mieru.


Nájdite čo hľadáte


Sledujte nás

be.crea / Referencie / Eshop svietidla-km.sk

Eshop Svietidla-km.sk /MK soft/

logo klienta

Klient

KM Slovakia s.r.o.

Zadanie

Vytvorenie nového Eshopu, ktorý by bol prepojený so skladovým systémnom MK soft + úprava Prestashopu objednávanie na desatinné miesta, pokiaľ je produkt v metroch.

Cieľ

Hlavným cieľom je vytvorenie Eshopu, ktorý by zrkadlil skladový systém MK soft. Konkrétne Kategórie, Produkty, Master produkty, vlasnosti, popisy, fotky, zľavy, cenové hladiny a všetkoco MK soft v sebe obsahuje. Následne chceme, aby objednávky boli automaticky pridané do MK softu, aby sme ich nemuseli ručne pridávať.

Hlavným cieľom je umožniť naším B2B zákazníkom nakupovať rýchlo a podľa ICH cien definovaných v MK softe.

Naše riešenie pre klienta.

Eshop sme vytvárali v Prestashope. Na prestashop sme spoločne s firmou MK soft vytvárali modul, teda prepojenie už nebolo také zdĺhavé, ako pri prvých projektoch s prepájaním.

Klientovi sme museli upraviť CORE Prestashopu tak, aby si mohol ich zákazník objednať pri produktoch v metroch aj napríklad 1.2 metra. Kedže sa jednalo lapríklad o LED pásy.

Hodnotenie klienta.

"So spoločnosťou Becrea s.r.o. sme nadmieru spokojní. Úplná automatizácia komunikácie eshopu s našim skladovým systémom nám ušetrila veľa času pri spracovaní množstva dát súvisiacich s ponúkanými produktmi, urýchlila spracovanie prijatých objednávok a pomohla zvýšiť predaj. Vyzdvihujem ich rýchlu odozvu a plnenie dohodnutých termínov. Určite by sme ich odporúčali."

Vladimír K.
CEO

ESHOP MKsoft cuccinella