WhatsApp +421 948 633 959
Tvorba web stránok - logo becrea

Od roku 2013 pomáhame spoločnostiam uspokojovať ich komplexné potreby v oblasti webových riešení, pokročilých e-commerce aplikácií Eshopov a vývoja softvéru ušitého priamo na mieru.


Nájdite čo hľadáte


Sledujte nás

be.crea / Referencie / Eshop Cuccinella.sk

Eshop Cuccinella.sk /MK soft/

logo klienta

Klient

LRV Trading, s.r.o.

Zadanie

Vytvorenie nového Eshopu, ktorý by bol prepojený so skladovým systémnom MK soft.

Cieľ

Hlavným cieľom je vytvorenie Eshopu, ktorý by zrkadlil náš skladový systém MK soft. Konkrétne Kategórie, Produkty, Master produkty, vlasnosti, popisy, fotky, zľavy, cenové hladiny a všetko čo MK soft v sebe obsahuje. Následne chceme, aby objednávky boli automaticky pridané do MK softu, bez nutnosti ručného pridávania.

Naše riešenie pre klienta.

Eshop sme vytvárali v Prestashope. Na prestashop sme spoločne s firmou MK soft vytvárali modul, teda prepojenie už nebolo také zdĺhavé, ako pri prvých projektoch s prepájaním.

Pri tomto projekte však bolo zaujímavé to, že s klientom sme došli k bodu, kedy vlastnosti mali byť farby a nie názov. Samozrejme, kedže sme tvorcovia tohto modulu, tak sme sa dohodli ako čo zadajú do MK softu a následne sa pekne farebná vlastnosť /variant/ ukaže ako farba.

Ďalšia modifikácia bola na požiadavku klienta, kedy klient chcel hneď v kategórii vidieť nie len farby, ale aj samotné veľkosti v ktorých sa daná farba predáva.

Hodnotenie klienta.

"Ďakujeme za zabezpečenie prepojenia MKsoftu s novou internetovou stránkou, s ktorou sme nadmieru spokojný. Z Vašej strany bol skvelý prístup, bezproblemová komunikácia a nemali sme s ničím problém. Čo sa týka akehokoľvek drobného problému, ktorý sa vyskytol ste ho rýchlo a bez problémov vyriešili. Dúfam, že v buducnosti uskutočníme ešte nejaký projekt. Budem Vás odporúčať všetkým známym.."

Róbert V.
CEO

ESHOP MKsoft cuccinella

Pohľad na Homepage

eshop cuccinella