WhatsApp +421 948 633 959
Tvorba web stránok - logo becrea

Od roku 2013 pomáhame spoločnostiam uspokojovať ich komplexné potreby v oblasti webových riešení, pokročilých e-commerce aplikácií Eshopov a vývoja softvéru ušitého priamo na mieru.


Nájdite čo hľadáte


Sledujte nás

be.crea / Referencie / TV aplikácia pre Bardejovskú televíziu

TV aplikácia pre Bardejovskú televíziu

logo klienta

Klient

Bardejovská televízia

Zadanie

Vytvorenie TV aplikácie na operačný systémy Android. TV Aplikácia by mala v sebe obsahovať možnosť rýchleho prekliku na živé vysielanie televízie.

Cieľ

Hlavným cieľom TV aplikácie je možnosť pre užívateľa si uložiť našu TV stanicu k obľúbeným aplikáciám a tak mať možnosť si zapnúť naše vysielanie v momente. Zároveň je vysielanie dostupné v každej TV s operačným systémom Android, bez toho, či našu stanicu vysiela ich dodávateľ TV programov.

Naše riešenie pre klienta.

Aplikáciu sme vytvárali v Android Studiu ktorý je pre vývoj takýchto aplikácií to pravé orechové.

TV aplikácia bola z určitého aspektu jednoduchá, jednalo sa len o vytvorenie aplikácie s full size live streamom, ktorý BTV ponúka. Najzaujímavejšie bolo testovanie aplikácie, nie v PC prostredí, ale priamo na TV s rôznymi verziami Androidu.

Hodnotenie klienta.

"S mobilnou TV aplikáciou som spokojný. Keď sme ju spustili, hneď v prvý deň si ju stiahlo 50 ľudí. Pozitívne ohlasi na aplikáciu sú samotnou vizitkou spoločnosti BECREA, určite odporúčam."

Ľubomír B.
CEO BTV

Aplikácia BTV