Find an IT Solutions You Love
Idomaster.com

Idomaster.com je webová stránka sociálnych sietí určená pre ľudí, ktorí pracujú v oblasti informačných technológií a potrebujú nájsť rýchle riešenia svojich problémov. Cieľom je predať už vyskúšané riešenia problémov IT, ktoré poskytli odborníci, a ktoré sú sprevádzané podrobnými pokynmi.

Služby spoločnosti BECREA využívam už veľa rokov a som s nimi spokojná. Pod jednou strechou som dostala komplexné služby od vytvorenia web stránky až po SEO služby. Každopádne služby BECREA môžem iba odporučiť, ak hľadáte korektný a profesionálny prístup. Ďakujem spoločnosti BECREA za výbornú spoluprácu.

Martina Stopkova
CEO Idomaster.com

Export a distribúciu svetelnej techniky
Svietidla-km.sk

Spoločnosť KM Slovakia, s.r.o. sa zaoberá distribúciu svetelnej techniky vlastnej značky KM, kde v portfóliu máme široký sortiment interiérových a exteriérových svietidiel, LED žiarovky, LED pásy, hliníkové LED profily, ovládače LED, príslušenstvo LED.

So spoločnosťou Becrea s.r.o. sme nadmieru spokojní. Úplná automatizácia komunikácie eshopu s našim skladovým systémom nám ušetrila veľa času pri spracovaní množstva dát súvisiacich s ponúkanými produktmi, urýchlila spracovanie prijatých objednávok a pomohla zvýšiť predaj. Vyzdvihujem ich rýchlu odozvu a plnenie dohodnutých termínov. Určite by sme ich odporúčali.

Ing. Vlastimír Katuščak
CEO KM Slovakia, s.r.o.

Bezpečnosť na prvom mieste
Bozpo-bj.sk

Rodinná spoločnosť, ktorej záleží na každom našom partnerovi a na bezpečnosti Vašich zamestnancov. Prioritnou stratégiou sú kvalitné odborné služby, osobná starostlivosť a individuálny prístup k partnerom.

Spoločnosti BECREA sme poslali nami navrhnutú grafiku s požiadavkou nastrihania a nakódovania na CMS. S ich prácou som spokojná. Ďakujem.

PhDr. Katarína Chomová, EMBA
interný audítor systému manažérstva BOZPFinden Sie den richtigen Kandidaten
Gastro-powerjobs.com

Gastro PowerJob je inzertný portál pre nemecky hovoriace krajiny Švajčiarsko, Nemecko, Rakúsko a taliansku oblasť Tirolsko. Cieľom je ponúknuť priestor gastro firmám v týchto krajinách na inzerciu pracovných miest pre slovensky, prípadne česky hovoriacich zamestnancov.

Maximálna spokojnosť, profesionálny prístup, ochota kedykoľvek riešiť veci. Veľmi milí ľudia, určite vrelo odporúčam každému kto by potreboval vytvoriť internetovú stránku v čo najlepšej kvalite, klobúk dole.

Ján Sott
CEO Gastro PowerJob.

Nadštandardná Preprava osôb
Limousintravel.eu

Limousintravel je firma ktorá Vám ponúka komplexné dopravné služby na Slovensku a v Rakúsku. Preprava osôb v tej  najlepšej kvalite. Sme spoločnosť ktorá dbá na to aby pohodlné cestovanie a kvalitné služby už nemuseli byť luxusom, ale štandardom, za ktorý sa nepripláca.

Spoločnosť BECREA sa nám permanentne stará o chod web stránky limousintravel.eu. S danou spoločnosťou pracujeme aj na ďalších projektoch. Je to spoločnosť, ktorú by som určite odporúčal.

Jozef Čuha
CEO LimousinTravel s.r.o.Spoznávajte prírodné krásy Slovenska
Eastslovakiatravel.sk

East Slovakia Travel ponúka široké portfólio zájazdov pozostávajúcich z klasických poznávacích tour po regióne východného Slovenska tematicky rozdelených do samostatných zájazdov podľa toho, aká téma cestovateľov najviac zaujíma.

Na začiatku musím vyzdvihnúť komunikáciu s Mariánom Rohaľom. Becrea, ako počas tvorby našej web stránky, tak aj po tvorbe je stále k dispozícií a vie reagovať na požiadavky promptne. Ďakujeme.

Mária Raabová
CEO East Slovakia Travel

Ďakujeme a prajeme Vám veľa úspechov.
Spolupracovali sme aj s