Klient: KM Slovakia s.r.o.
Rok: 2019

Limousintravel je firma ktorá Vám ponúka komplexné dopravné služby na Slovensku a v Rakúsku. Preprava osôb v tej najlepšej kvalite. Sme spoločnosť ktorá dbá na to aby pohodlné cestovanie a kvalitné služby už nemuseli byť luxusom, ale štandardom, za ktorý sa nepripláca.

Jozef Čuha

CEO LimousinTravel s.r.o.
Spoločnosť BECREA sa nám permanentne stará o chod web stránky limousintravel.eu. S danou spoločnosťou pracujeme aj na ďalších projektoch. Je to spoločnosť, ktorú by som určite odporúčal.

Zadanie klienta

Vytvorenie webovej stránky s možnosťou administrácie áut, jázd, šoférov, klientov a podobne. S možnosťou objednania klientom, ako aj uhradenie cez platobnú bránu Trust Pay. Prípadne cez účet s následnou API kontrolou, prevodu.

Naše riešenie

Stránka je kombináciou CMS systému WordPress a interného systému spoločnosti LimousinTravel. Systém dokáže spracovávať požiadavky klienta zameraného na prepravu. Obsadenosť miest, ako aj rezervácie a iné potrebné funkcionality, ktoré boli s klientom vyšpecifikované.

Platobná brána Tustpay je prepojená so systémom cez API a to smerom od zaplatenia k TrustPay, ako aj keď je úhrada, nie cez systém, tak sa spúšťa overovanie smerom od TrustPay k systému.

 

Wordpress

TrustPay

CMS