Klient: KM Slovakia
Rok: 2019

Spoločnosť KM Slovakia, s.r.o. bola založená v roku 2004, so zameraním hlavne na obchodnú činnosť, import, export a distribúciu svetelnej techniky formou veľkoobchodu. distribúciu svetelnej techniky vlastnej značky KM, kde v portfóliu máme široký sortiment interiérových a exteriérových svietidiel, LED žiarovky, LED pásy, hliníkové LED profily, ovládače LED, príslušenstvo LED.

Ing. Vlastimír Katuščak

CEO KM SLovakia
"So spoločnosťou Becrea s.r.o. sme nadmieru spokojní. Úplná automatizácia komunikácie eshopu s našim skladovým systémom nám ušetrila veľa času pri spracovaní množstva dát súvisiacich s ponúkanými produktmi, urýchlila spracovanie prijatých objednávok a pomohla zvýšiť predaj. Vyzdvihujem ich rýchlu odozvu a plnenie dohodnutých termínov. Určite by sme ich odporúčali."

Zadanie klienta

Eshop by mal dodržiavať štandardy pre eshopy. No hlavnou jeho funkcionalitou, je plná automatizácia. Konkrétne prepojenie so skladovým systémom MK soft. V MK softe na klientovom PC, si upravuje produkty, variacie, príbuzné produkty, sklady, ceny, atribúty produkty, obrázky a to všetko sa po úprave v programe MK soft má previesť aj do eshopu, bez ručného zásahu v eshope. Ďalšie položky importu sú aj objednávky, teda ak si niekto niečo objendá do Eshopu, importuje sa do do MK softu a vytvorí klienta, pokiaľ už v systéme neexistuje.

MK soft

MK soft, je skladový a účtovný systém pre spoločnosti, ktorý im dovoľuje spravovať ich účtovníctvo ako aj skladové zásoby v podniku. Viac MK soft referencie …

Prestashop

PrestaShop je systém s otvoreným zdrojovým kódom na správu internetového obchodu. Zdrojový kód je publikovaný pod otvorenou licenciou Open Software License (OSL). Celý systém je napísaný v jazyku PHP a využíva databázového systému MySQL.

Naše riešenie

Tento projekt bol rozdelený do 4 fáz. Každá fáza sa kontrolovala, testovala, kde klient vedel dopytovať aj mikro úrpavy.

Pre klienta bol naprogramovaný modul, ktorý spravuje všetky importy a následne implementovaný do Prestashopu. Na tento modul sa viažu CRON úlohy, ktoré sa spúšťajú podľa požiadaviek klienta a tak aktualizujú systém bez klientovho zásahu.

Kedže sa jedná aj o import objednávok, klientov do MK softu, bolo potrebné vytvoriť ďalšie fukncie, ktoré klientovi dopomôžu k automatizácii aj v tejto oblasti.

Použité technológie:

PHP 7

CRON

Prestashop 1.7.

MK soft

Moduly na mieru

Oslovila vás naša práca? Neváhajte nás nezáväzne kontaktovať.