Klient: IDOMASTER s.r.o.
Rok: 2018

Idomaster.com je webová stránka sociálnych sietí určená pre ľudí, ktorí pracujú v oblasti informačných technológií a potrebujú nájsť rýchle riešenia svojich problémov. Cieľom je predať už vyskúšané riešenia problémov IT, ktoré poskytli odborníci, a ktoré sú sprevádzané podrobnými pokynmi.

Martina Stopkova photo

Martina Stopkova

CEO Idomaster s.r.o.
"Služby spoločnosti BECREA využívam už veľa rokov a som s nimi spokojná. Pod jednou strechou som dostala komplexné služby od vytvorenia web stránky až po SEO služby. Každopádne služby BECREA môžem iba odporučiť, ak hľadáte korektný a profesionálny prístup. Ďakujem spoločnosti BECREA za výbornú spoluprácu."

Zadanie klienta

Vytvorenie webovej aplikácie na mieru podľa dodaného sketch súboru. Požiadavka bola vytvorenie web aplikácie určenej pre ľudí, ktorí pracujú v oblasti informačných technológií a potrebujú nájsť rýchle riešenia svojich problémov. Užívateľ môže do systému zadávať svoje problémy. Následne riešitelia pridajú k danej požiadavke svoje ceny za riešenia, prípadne free riešenie. Po vybraní riešiteľa prebieha komunikácia medzi zadávateľom a riešiteľom, až do úplného dodania riešenia. Ďalšou možnosťou je predaj už vytvorených riešení.

Naše riešenie

Tento projekt bol rozdelený do 6 fáz. Každá fáza sa kontrolovala, testovala. Funkcionalitu sme s klientom vyšperkovávali počas vytvárania konkrétnych fáz. Každú fázu si klient prešiel a odobril jej funkčnosť.

PHP 7

Bootstrap v3.3.7

Jquery 1.9.1.

Oslovila vás naša práca? Neváhajte nás nezáväzne kontaktovať.