Klient: Gastro PowerJob
Rok: 2018

Gastro PowerJob je inzertný portál pre nemecky hovoriace krajiny Švajčiarsko, Nemecko, Rakúsko a taliansku oblasť Tirolsko. Cieľom je ponúknuť priestor gastro firmám v týchto krajinách na inzerciu pracovných miest pre slovensky, prípadne česky hovoriacich zamestnancov.

Ján Sott photo

Ján Sott

CEO Gastro PowerJOb
"Maximálna spokojnosť, profesionálny prístup, ochota kedykoľvek riešiť veci. Veľmi milí ľudia, určite vrelo odporúčam každému kto by potreboval vytvoriť internetovú stránku v čo najlepšej kvalite, klobúk dole."

Zadanie klienta

Webová stránka by mala zhromažďovať inzeráty nemecky hovoriacich gastro spoločností, ktoré sídlia v Nemecku, Rakúsku, Švajčiarsku a  nemecky hovoriacej časti Talianska – Tirol. Hlavnou požiadavkou je vytvorenie CMS na mieru, kde by si administrátor upravoval balíčky pre registráciu inzerátov a následne všetky firmy, inzeráty ako aj profily spoločností, či samotné dopytovanie od záujemcov vedel upravovať. Stránka by mala byť priehľadná, kde by sa človek ľahko orientoval.

Naše riešenie

Tento projekt bol rozdelený do 5 fáz. Každá fáza sa kontrolovala, testovala. Funkcionalitu sme s klientom vyšperkovali počas vytvárania konkrétnych fáz. Každú fázu si klient prešiel a odobril jej funkčnosť.

Jednou z externých API pripojení bolo pripojenie na TrustPay, kde si spoločnosti mohli predplatiť dĺžku zobrazovania inzerátu.

 

PHP 7

Bootstrap v3.3.7

Jquery 1.9.1.

TrustPay

Angular.js

Oslovila vás naša práca? Neváhajte nás nezáväzne kontaktovať.