Klient: ENautoparts
Rok: 2020

Spoločnosť E&N autoparts s.r.o. bola založená v roku 2018, so zameraním hlavne na obchodnú činnosť, predaj stieračov, puklíc, autorohoží a autodoplnky. Spločnosť svoje produkty predáva nie len na slovensku, ale aj v Čechäch , Poľsku ako aj cez mnohé iné kanály predaja.

Peter Sirka

CEO ENautoparts.sk
"Svoj web som zveril do rúk Mariánovi a dobre som spravil. Skúšal som aj rôzne agentúry, ale všetko to začínalo spravíme analýzu potrieb a nastavení a hneď faktúra a v podstate za nič - len to isté dookola. Všeobecne napísané postupy a informácie ako si nájdeš aj na webe. S Mariánom sme sa dohodli a vždy hľadali spoločný postup, inštalácia modulov prepojenie na učtovný program, rôzne predajné portále atď. V tejto firme som našiel partnera, ktorý v tomto smere bude s vami úzko spolupracovať a hľadať riešenia aj keď niektoré sa prerábali a dopĺňali, ale to bolo vždy podmienené zvýšením výkonu a spokojnosti zákaznika. Vrelo odporúčam."

Zadanie klienta

Prepojenie eshopu, ktorý už existoval s účtovným a skladovým systémom MRP a ďalšími dvoma zdrojmi produktov. Vytvorenie importu kategórií ako aj produktov a následný export objednávok z ehopu do MRP. Taktieť ďalšie exporty do systémov ako Heuréka, Ebay, Amazon.

MRP

Spoločnosť MRP Company vo svojom portfóliu produktov disponuje kvalitným účtovným softvérom a certifikovanou online registračnou pokladňou MRP eKASA 8000. Viac …

Prestashop

PrestaShop je systém s otvoreným zdrojovým kódom na správu internetového obchodu. Zdrojový kód je publikovaný pod otvorenou licenciou Open Software License (OSL). Celý systém je napísaný v jazyku PHP a využíva databázového systému MySQL.

Naše riešenie

Tento projekt bol rozdelený do 4 fáz. Každá fáza sa kontrolovala, testovala, kde klient vedel dopytovať aj mikro úrpavy.

Pre klienta bol naprogramovaný modul, ktorý spravuje všetky importy a následne implementovaný do Prestashopu. Na tento modul sa viažu CRON úlohy, ktoré sa spúšťajú podľa požiadaviek klienta a tak aktualizujú systém bez klientovho zásahu.

Kedže sa jedná aj o import objednávok, klientov do MRP, bolo potrebné vytvoriť ďalšie fukncie, ktoré klientovi dopomôžu k automatizácii aj v tejto oblasti.

Použité technológie:

PHP 7

CRON

MRP