Klient: Dovoz Vozidiel
Rok: 2017

Dovoz Vozidiel je spoločnosť ktorá sa už viac ako 10 rokov zaoberá dovozom áut zo zahraničia, predovšetkým z Nemecka. S dlhoročnými skúsenosťami a praxou Vám vedia poskytnúť všetky potrebné a pre Vás dôležité informácie a kompletné služby súvisiace s dovozom áut a ďalších činností s tým spojených. 

Zadanie klienta

Webová stránka by mala spolupracovať s webovou stránkou Autobazar.eu. Ako spoločnosť pridávame inzeráty na tento portál a chceli by sme, aby sa automaticky zobrazovali aj na našej web stránke, kde by si mohol zákazník, auto vyhľadať prezrieť a kontaktovať nás.

Naše riešenie

Kedže tento projekt má svoj vlastný obsah a obsah nasťahovaný z Autobazar.eu, rozdelili sme ho na dve časti. Prvá je administrácia statického obsahu, ako je O nás, Doviezli sme, Referencie a podobne.

Druhá časť bola vytvorená Cronom, ktorý v určitý čas v dni, kontroluje dáta na Autobazar.eu. Položky, ktoré boli zmenené prepíše, tie ktoré tam nie sú vymaže a nové pridá.

CMS Rozhranie

Aplikácia CMS rozhrania pre správu obsahu podstránok, referencií, áut, ktoré už spoločnosť doviezla, galérií a ďalších nastavení systému.

Vyhľadávanie:

Automatický prepočet dostupnosti áut

Pri vyhľadávaní sa zákazníkovi aktualizuje počet dostupných automobilov, podľa zadania užívateľa.

Použité technológie:

PHP 7

Bootstrap v3.3.7

Jquery 1.9.1.

Angular.js

Oslovila vás naša práca? Neváhajte nás nezáväzne kontaktovať.