O nás

Domov / O nás

BECREA s.r.o. založil v roku 2013 Marian Rohaľ, ktorý v súčasnosti zastáva pozíciu CEO. Spoločnosť beCrea sa nachádza v Bardejove. Prečo práve Bardejov a nie Bratislava? Boli ste niekedy v Bardejove okolo 17stej hodiny poobede na námestí? Krása, celé námestie je vaše, tento čas sme nazvali „ani noha“. No a to je ten čas, kedy mávame na našom námestí brainstorming o klientských projektoch. Sadneme si na staré stoličky na starom námestí, vytiahneme bloky a búrka mozgov sa môže začať. Priznám sa, že idey pre spoločnosti Falck, Dentonet, Cenťačík a iné, vznikli práve tam. Pokiaľ chcete vidieť „ani noha“ príďte nás pozrieť a o to viac, pokiaľ chcete mať úspešný web.

 

Veríme, že nie je nutné byť v Bratislave na to, aby sme dokázali odvádzať dobrú prácu pre klientov. Žijeme v Bardejove ale nemáme problém “obslúžiť” akúkoľvek spoločnosť v rámci Slovenska. U nás nebudete nikdy jedným z 200 klientov. Vyznávame individuálny prístup a ak nemáme kapacitu na klienta tak ho jednoducho nezoberieme, aby neutrpela kvalita našej komunikácie.

 

  • – beCrea je hrdým podporovateľom dobrého anjela, pretože hlboko veríme, že každý kto potrebuje pomôcť, si pomoc zaslúži.
  • – beCrea je síce malá spoločnosť, ale s veľkým srdcom ktoré vkladá do klientských projektov.

Prečo my?

osobnosť

Vždy máte jedného človeka, ktorý sa Vám venuje. Náš prístup si rýchlo obľúbite.

cena

Cena je stále pre klienta uspokojivá až prekvapujúca. Bardejov má svoje výhody.

referencie

Pozrite si naše referencie, alebo sa na nás opýtajte našich klientov.

[BE]crea-ťáci.

Mgr. Marián Rohaľ

CEO

Becrea s.r.o som založil koncom roka 2013 s ideou vytvorenia stabilnej spoločnosti, ktorá bude dodávať svojim klientom kvalitné online marketingové služby. Verím, že sa stanete našim ďalším úspešným klientom.


Bc. Peter Chlebovsky

Devolper

Programuj, programuj a programuj. Zastávam v našej spoločnosti úlohu hlavného programátora. Držím sa hesla: "Kódu netreba rozumieť, hlavne že to funguje. " ;) S mojou prácou budete nadmieru spokojný.


BeCreator Hugo

maskot

BeCreator Hugo je v našej práci veľmi podstatná identita. Dopomáha nám k vytváraniu efektívnych a hlavne kreatívnych riešení. Je to hrdina s veľkým srdcom, ktoré vie vložiť  do každého projektu.


Ešte niečo málo o nás v percentách

Máme radi svoju prácu
100%

Ranná káva musí byť!
90%

Rozumie rusínskemu slovu: Kohoska
50%

Po pracovnej dobe: Call of duty
30%