Od roku 2013 pomáhame spoločnostiam uspokojovať ich komplexné potreby v oblasti webových riešení, pokročilých e-commerce aplikácií a vývoja softvéru ušitého priamo na mieru.
Prečo chcete s nami spolupracovať
  1. Oproti Bratislave dokážeme ponúknuť skutočne konkurenčné ceny.
  2. Plníme deadliny, na ktorých sa dohodneme.
  3. Na Vašom projekte nikdy nebudú pracovať žiadni stážisti ani brigádnici.
  4. Budeme mať s Vami transparentné vzťahy a vždy budete vedieť na čom pracujeme.
  5. Používame agilné metódy, preto dokážeme lepšie využiť hodiny, ktoré strávime na Vašom projekte.
  6. Naša zodpovednosť a spolupráca nekončí odovzdaním projektu, ale pokračuje aj v ďalších životných cykloch projektu.
Naše hodnoty
  1. Do očí (v každej situácii si môžete byť istý na čom ste).
  2. Jasná vízia (už na začiatku projektu vieme kam smerujeme a urobíme všetko preto, aby sme dosiahli dohodnutý výsledok).
  3. Nezavádzame a neklameme (ku každému klientovi ako aj k naším ľuďom pristupujeme čestne – veríme totiž, že Karma je zdarma).
Čím sme iní

Keď sme zakladali firmu v roku 2013, stali sme pred rozhodnutím presunúť ťažisko do Bratislavy, či už reálne alebo virtuálne, alebo zostať v meste, kde sme vyrastali a žijeme. Swot – ka nám jasne ukazovala, že by sme sa mali presunúť aspoň virtuálne do Bratislavy. Získali by sme väčších klientov, ľahšie by sa nám zháňali zamestnanci, avšak nebolo by to zadarmo. Po zvažovaní sme sa rozhodli, že ostaneme v Bardejove a nevýhodu lokality sa pokúsime vyrovnať kvalitou svojej práce a dôsledným zameraním sa na klientske projekty. Preto používame pokročilé softwarové nástroje, ktoré klientovi dajú možnosť vedieť presne na čom sa robí, koľko času to trvá a koľko peňazí ho to stojí.

Ja ako majiteľ firmy, Mgr. Marián Rohaľ, Vám chcem verejne sľúbiť, že urobím všetko preto, aby naša spolupráca bola postavená vždy na báze win win, pretože pevne verím, že jedna plus jedna sa rovná tri. V prípade, že zvažujete osloviť nás, ale nie ste si istý, zavolajte mi bez akýchkoľvek záväzkov na moje telefónne číslo a poďme sa o vašom projekte, či potenciálnych pochybnostiach porozprávať. Verím, že ak sa pre nás rozhodnete, vaše očakávania nebudú sklamané. Teším sa na spoluprácu.

 

Naše najlepšie služby pre vás.

Pokiaľ sa neviete rozhodnúť, radi vám pomôžeme.

Tvorba web stránok

Tvorba webových stránok na mieru s použitím najmodernejších štandardov a trendov.
viac

E-shopy a e-commerce

Elektronický obchod Vám pomáha predávať produkty, tovary a služby online.
viac

Programovanie

Programovanie webových aplikácií, modulov a konektorov do externých systémov.
viac
6+
od vzniku
14+
rokov praxe
100+
PROJEKTOV
999+
KÁV
Náš tím

Náš úspech je výsledkom tímovej práce a nadväzovania na naše technické znalosti a kreatívny štýl, ktorý našim klientom poskytuje komplexné riešenie.

Náš úspech je výsledkom tímovej práce a nadväzovania na naše technické znalosti a kreatívny štýl, ktorý našim klientom poskytuje komplexné riešenie.

Z nášho života