7 Kvalitných zdrojov obrázkov s licenciou CC0Poznáte licenciu CC0 ? V skratke je to licencia, ktorá Vám umožňuje využívať obrázok na všetky možné účely.  Autori obrázkov sa svojich Autorských práv vzdali. To znamená, žiadne kupovanie, žiadne uvádzanie autora.

No je predsa len niečo zakázané!

Čo? Napríklad obrázky, kde je osoba, tvár, alebo značka produktu sa nesmú využívať na pornografické účely.  Čo asi aj dáva hlavu a pätu.

 

Poďme na to - naša TOPka:

1.| Pixabay (url)

Tento masívny zdroj obrázkov je skvelým zdrojom pre videa, ilustrácie, grafiky, či fotky.  6163 strán kvalitného materiálu, ktorý budete určite vedieť využiť.

 

2.| Unsplash (url)

Ak kreativita tak Unsplash.  Na tejto webovej stránke odporúčame sa zaregistrovať a zaškrtnúť pole, ktorým dovoľujete im poslať vám na email 10 obrázkov, každých 10 dní. Pokiaľ nechcete takto sťahovať, odporúčam si obrázok stiahnuť priamo z web stránky. PS: Snapwire Snaps zase posiela každých 7 dní 7 obrázkov.

 

3.| Google (url)

Určite ste sa stretli s vyhľadávaním obrázkov cez Google. Pokiaľ je to tak, možno viete, že sa dajú v Právach na používanie nastaviť aj licencie, ktoré potrebujete.

 

4.| Pexels (url)

Obsahuje viac ako 10 000 veľmi kvalitných obrázkov. Ako píšu na svojej web stránke: “We make sure all published pictures are high-quality and licensed under CC0”. Preto tento zdroj odporúčame.

 

5.| DeathtoStock (url)

Nechajte si posielať emalom každý mesiac kvalitné obrázky. Veľmi obľúbený server.

 

6.| Gratisography (url)

Skvelý server s možnosťou prispievania serveru. Nemusíte platiť nič, ale môžete mu, ako sami píšu. Kúpiť kávu. : ) Prečo mu? Lebo všetky fotografie daruje fotograf Ryan McGuire.

 

7.| Picjumbo (url)

Tento server ponúka skvelú voľbu – šetri čas a stiahni si všetky obrázky – samozrejme za malý poplatok. Inač si môžete sťahovať obrázky priamo z web stránky, či nechávať si ich posielať emailom. PS: Môj obľúbený server.Páči sa Vám naša práca? Dajte nám svoj like na FaceBooku. Ďakujeme.

Kontaktujte nás

+421 948 633 959
info@becrea.sk

Pre klientov

helpdesk@becrea.sk

Klientská zóna

App_[BE]Klient

Naše služby

Tvorba web aplikácií
Tvorba moderných E-shopov
Tvorba mobilných aplikácií
SEO a PPC kampane
Sociálne siete (fb,tw,.)
Kreativita a grafika
Testovanie obsahu
Analýza web stránky

Naši spokojní klienti

Medzi našich klientov patrí Limousin travel s.r.o., Gastro Power Job s.r.o., IDOMASTER s.r.o., E&N Autoparts, s.r.o., EKOAUTO s.r.o., East Slovakia Travel, BOZPO - BJ, s.r.o. a ďalší, pridajte sa k naším spokojným klientom. Ďakujeme za prejavenú dôveru.

© 2019 S [BE]CREA | Ochrana osobných údajov | Cookies